Słoneczne dni sprawiają, że coraz częściej mamy ochotę w weekend wyrwać się z domu i spędzić czas na łonie natury. Podczas letnich wypadów za miasto warto zabrać ze sobą odpowiednie akcesoria, które zapewnią nam bezpieczeństwo w podróży i podczas wypoczynku.

Oto kilka przydatnych gadżetów, dzięki którym podróżowanie będzie nie tylko łatwiejsze, ale również bezpieczniejsze.

1. Ładowarka solarna

Podczas wycieczek często zdarza się, że trafiamy w dzikie ostępy, zakątki nietknięte ludzką stopą, w których próżno szukać gniazdka elektrycznego. Co zrobimy, gdy wyładuje nam się telefon komórkowy lub GPS? Na szczęście jest na to proste rozwiązanie, czyli ładowarka solarna. Ładowarka, jak sama nazwa wskazuje, ładuje się pod wpływem promieni słonecznych i jest gotowa działania już pod 15-18 godzinach. Możemy za jej pomocą naładować niemal wszystkich urządzenia przenośne takie jak smartfon, MP3, jak również aparat cyfrowy i wiele innych.

pol_pl_LADOWARKA-SOLARNA-8-KONCOWEK-9489_4

Zobacz w sklepie

2. Słuchawki bluetooth

W trakcie podróży niezbędnym jest zestaw bluetooth, dzięki któremu będziesz mógł rozmawiać w trakcie jazdy bez konieczności zatrzymywania i samochodu. Gadżet nie tylko praktyczny, ale w tym momencie konieczny w samochodzie. Słuchawka bluetooth przyda ci się zresztą nie tylko w trakcie podróżowania autem, ale przyda się również podczas pieszych wędrówek.

pol_pl_Zestaw-sluchawkowy-Bluetooth-4-0-konieczny-gdy-chcesz-rozmawiac-przez-telefon-kierujac-samochodem--33706_4

Zobacz w sklepie

3. Etui sportowe na telefon

Etui na telefon dla bardziej aktywnych w formie praktycznego pasa/ nerki. Dzięki niemu będziesz miał telefon bezpieczny,  zawsze pod ręką a na dodatek będziesz mógł swobodnie spacerować, biegać, jeździć na rowerze, rolkach, uprawiać nordic walking lub inną aktywność fizyczną. Takie etui jest uniwersalne i pomieści każdy model telefonu, dodatkowo możesz włożyć do niego dokumenty.

pol_pl_ETUI-PASEK-DO-BIEGANIA-SASZETKA-NERKA-NA-TELEFON-29582_5

Zobacz w sklepie

4. Uchwyt rowerowy na telefon

Gadżet niezbędny dla wszystkich fanów jazdy na rowerze. Po ostatniej nowelizacji przepisów kodeksu drogowego rowerzystów obowiązują takie same zasady, co kierowców. Zabronione (można dostać mandat wysokości nawet 200 zł) jest rozmawianie przez telefon w trakcie jazdy bez słuchawek czy bluetooth. Z tego powodu przyda się stabilny uchwyt rowerowy na telefon, który możesz zamocować na kierownicy i swobodnie doczepić od niego słuchawki lub zestaw bluetooth.

pol_pl_UNIWERSALNY-UCHWYT-ROWEROWY-NA-TELEFON-WODOODPORNY-32117_2Zobacz w sklepie

 

5. Obiektywy na telefon

A na koniec coś dla fotoamatorów, którzy często uwieczniają zwiedzane miejsca za pomocą swojego smartfona. Czy wiecie, że na telefon również możecie nakładać obiektywy? W takim zestawie znajdą się cztery obiektywy w tym:

pol_pl_Zestaw-obiektywow-do-smartfonow-telefonow-3w1-zawierajacy-soczewki-marko-szerokokatna-Super-Zoom-i-rybie-oko-33939_4

– obiektyw makro
– obiektyw szerokokątny
– obiektyw „rybie oko”
– obiektyw Super Zoom

Dziki temu jesteście w stanie zrobić zbliżenie kwiatka lub detalu napotkanego po drodze, lub objąć kadrem całość pleneru czy zabytkowego obiektu.

Zobacz w sklepie