Tablet LG to uniwersalne rozwiązanie i świetna jakość wykonania za niewielką cenę. Doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, przeglądaniu Internetu i przechowywaniu danych. Jaki pokrowiec powinieneś wybrać, jeśli jesteś właścicielem LG PAD V480?

LG PAD V480…

Czego można się spodziewać po tym urządzeniu? Ekran o przekątnej 8.00″ charakteryzuje się bogatą paletą barw (16M kolorów). Solidnie wykonany, o prostym, klasyczny designie. Tablet waży jedynie 344 g. Kilka faktów, dotyczących specyfikacji technicznej: tablet LG wyposażony jest w system Android 4.4.2 (KitKat), pracuje zaś na akumulatorze Li-Po 4200 mAh. Wyposażono go w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 8026. Zdjęcia można wykonać za pomocą jednej z dwóch kamer – 5Mpix (z przodu) lub 1.3 Mpix (tył). Jakie rozwiązania techniczne zastosowano w LG G PAD V480? Użytkownik może wygasić/wybudzić ekran za pomocą dwukrotnego stuknięcia, użyć tabletu jako pilota do sprzętu RTV, dostępna jest również bezpieczna blokada Knock Code. Możliwa jest praca na podzielonym ekranie. Jak nietrudno zauważyć, posiada on kilka ciekawych funkcji – oczywiste jest zatem to, że należy odpowiednio chronić taki gadżet, a zarazem swoje dane.

W czasach, kiedy tablet przestał służyć głównie do grania i jego rola znacząco wzrosła, ważna jest jego ochrona. Dbając o to, by był właściwie zabezpieczony przed upadkiem, zarysowaniami, ale także wszechobecnym brudem, kurzem i różnymi zabrudzeniami, dbamy również o dane, które na nim przechowujemy. Firmowe kontakty, zdjęcia dzieci czy ważne pliki – to wszystko potrzebuje najlepszej ochrony. Jaki pokrowiec powinieneś wybrać, jeśli jesteś właścicielem  LG PAD V480?

Jakie etui ochroni LG G PAD V480 ?

Swoje zadanie najlepiej spełni pokrowiec typu X-line. Jego kolor to klasyczna, głęboka czerń, która jest połączeniem połysku z matowymi elementami. Etui jest doskonale spasowane, dając dostęp do wszystkich gniazd i przycisków, które znajdują się na obudowie LG G PAD V480. Z tyłu wycięto otwory na głośniki i kamerę. Rant z przodu pokrowca pozwala zadbać o bezpieczeństwo ekranu nawet, jeśli telefon upadnie wysuwając się z torebki czy wyślizgnie się z dłoni.

Choć etui zostało zaprojektowane tak, by zminimalizować to ryzyko – jego powłoka jest antypoślizgowa i to również na bokach, by tablet pewnie leżał w dłoniach. Pokrowiec wykonany z połączenia silikonu nowej generacji TPU GEL i gumy jest elastyczny i giętki w odpowiednim stopniu. Ułatwia to nie tylko jego pielęgnację, ale przede wszystkim sprawia, że w razie potrzeby możemy bez trudu zdjąć, a następnie założyć etui na telefon. Każdy, kto kiedykolwiek kupił etui z plastiku wie, że nieporęczność takiego rozwiązania kosztuje wiele nerwów. To klasyczne rozwiązanie, które pomoże w ochronie tabletu przed uszkodzeniem, jest niezbędne dla każdego użytkownika LG G PAD V480.

Prezentacja etui: