M2 Aqua bardzo szybko okazała się sukcesem firmy – jest to jeden z najbardziej popularnych telefonów tej marki. Prócz wodoszczelności może on pochwalić się bardzo dobrą specyfikacją – czterordzeniowym procesorem, 8gb ram, 8mpx aparatem fotograficznym czy Androidem 4.4 KitKat. I to wszystko w bardzo przystępnej cenie. A jakie dobrać do niego etui?

 

Marka Sony nie przestaje zaskakiwać. Najważniejsze jednak, że pozytywnie. Model Xperia M2 Aqua stanowi doskonałe potwierdzenie tego faktu. Do momentu pojawienia się w sprzedaży tego modelu na wodoszczelność swojego telefonu mogli sobie pozwolić jedynie ludzie, którzy posiadali bardzo zasobny portfel.

Do czołowych telefonów o zwiększonym parametrze wodoszczelności należały także modele ze stajni Sony – cała seria sygnowana literą Z. M2 od początku zdobywało rynek dla osób, które nie potrzebowały aż tak doskonałego sprzętu jak flagowiec – czyli właśnie Zetka. Emka to był taki nieco słabszy, ale dużo bardziej przystępny cenowo brat. Jednak model Xperia M2 Aqua sprawił, że teraz niemal każdy może pozwolić sobie na firmowy model wodoodpornego smartphone`a! Nic dziwnego, że M2 Aqua bardzo szybko okazała się sukcesem firmy – jest to jeden z najbardziej popularnych telefonów tej marki. Prócz wodoszczelności może on pochwalić się bardzo dobrą specyfikacją – czterordzeniowym procesorem, 8gb ram, 8mpx aparatem fotograficznym czy Androidem 4.4 KitKat. I to wszystko w bardzo przystępnej cenie – telefon oferowany jest w cenie poniżej 800zł a wraz z abonamentem można mieć go już od złotówki.

xperia-m2-aqua-gallery-01-1240x840-410b25ccaf2036caa38342780aa48c93-30c5f7387d4f410ad5c06fda7f139c24

Mimo tego, że telefon posiada zwiększoną wytrzymałość na działanie wody, to jednak trzeba pamiętać o jednym – nie jest on absolutnie wszystkoodporny. Tak naprawdę to nie ma wszystkoodpornych telefonów i z tego należy sobie zdać sprawę. To tylko marketing. Wyobraźcie sobą czy jakikolwiek telefon wytrzymałby zrzucenie z np. dachu Pałacu Kultury i Nauki? Albo przejechanie walcem przy budowie autostrady? Nie sądzę by nawet drogie modele marki CAT dałyby sobie radę. Jasne, w codziennym użytkowaniu raczej nie będziemy narażać naszego telefonu na takie ekstremalne przygody, ale wszystko się może zdarzyć. Zwykłu upadek telefonu na bruk z naszej dłoni (czyli np. wysokości 1,5m) może wyrządzić telefonowi sporą krzywdę. A szkoda byłoby tych 800 złotych wydanych na Xperię M2 Aqua. Właśnie dlatego, decydując się na zakup telefonu warto dodać te kilka groszy (dosłownie) na odpowiednie etui, które ochroni nasz smartphone podczas codziennych czynności. Spory wybór różnego typu etui do modelu Sony Xperia M2 Aqua oferuje sklep vegacom.eu. Jestem absolutnie przekonany, że każdy znajdzie tam to odpowiednie dla siebie. Przyjrzyjmy się im jednak nieco bliżej.

Jakie etui do Sony Xperia M2 Aqua?

Najprościej rodzaje etui podzielić na dwie kategorie – te zamykane z klapką i te na tył obudowy. Na początek zajmijmy się tymi drugimi.

Obudowy na tył

Są to najprostsze pokrowce dostępne w ofercie. Dzięki temu, że są wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego idealnie dopasowują się do kształtu smartphone`a. Zastosowany materiał amortyzuje upadki i pochłania energię uderzenia, co jest niezwykle ważne. Każde etui tego typu posiada niewielki rant, który wystaje nad ekran – to dodatkowe zabezpieczenie przed porysowaniem, gdy np. położymy telefon na stole ekranem do dołu. W ofercie sklepu vegacom.eu znajduje się wiele różnych etui tego typu do modelu Xperia M2 Aqua. Dla minimalistów, którzy nie przepadają za pokrowcami idealny będzie model etui, który ma zaledwie 0,3mm grubości i jest transparentny. Można powiedzieć, że praktycznie nie czuć go na telefonie – a zapewnia ochronę. Prócz tego dużą popularnością cieszą się modele  X-Line, które z tyłu obudowy mają charakterystyczny wzór. Na pewno wyróżniają się na tle konkurencji. Prócz tego znaleźć można także wyjątkowy pokrowiec hybrydowy. Nie tylko dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia on doskonałą ochronę, to jeszcze posiada wbudowaną „nóżkę”, na której można postawić telefon by np. wygodniej oglądało się film czy rozmawiało za pośrednictwem wideokonferencji.

Portfele z klapką 

Dla osób, które lubią eleganckie i praktyczne rozwiązania są pokrowce zamykane na magnes. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji ekoskóry wyglądają bardzo profesjonalnie – nawet w dłoniach biznesmenów czy handlowców. W sklepie vegacom.eu można znaleźć modele, których klapka otwiera się na dół lub też w bok. Dzięki temu każdy wybierze takie etui, które będzie mu najbardziej odpowiadało. Tego typu pokrowce nie tylko zapewniają telefonowi maksymalną ochronę – z każdej strony, ale także dodają jego posiadaczowi prestiżu.

Jak widać jest w czym wybierać. Jedno jest jednak pewne – na pewno warto zainwestować w etui by móc bez stresu cieszyć się możliwościami Sony Xperia M2 Aqua! Zobacz etui do  Sony Xperia M2 Aqua.