Jesteś właścicielem Motoroli Moto E2 E 2nd Gen? Sprawdź jakie wybrać do niej etui!W tym artykule  prezentujemy dwie propozycje, pośród których każdy z pewnością znajdzie etui idealne dla siebie. To dwa odmienne sposoby na ochronę telefonu, jednak oba są skuteczne i sprawdzą się zarówno w codziennych sytuacjach jak i na biznesowych spotkaniach.

Ci kryje w sobie Motorola Moto E2 E 2nd Gen?

 

Motorola Moto E2 E 2nd Gen to telefon, który charakteryzuje się optymalnymi wymiarami 129.9 mm x 66.8 mm i waży przy tym zaledwie 145 g. Wyświetlacz o przekątnej 4.5” w jakość qHD daje najwyraźniejszy obraz w swojej klasie. Wyświetlacz Corning Gorilla pomaga przeciwdziałać zniszczeniom telefonu przy codziennym użytkowaniu, podobnie jak wodoodporna powłoka. Prócz nowoczesnego designu ma także bogate wnętrze: procesor Quad Core i Android 5.0 Lillipop pozwalają na czerpanie przyjemności z użytkowania telefonu, a bateria, która może działać do 24 godzin bez ładowania, znacznie wydłuża ten czas. Ciekawą funkcjonalnością jest robienie zdjęć za pomocą gestu dłoni, pozwalające uchwycić nawet najbardziej ulotne chwile albo z łatwością zrobić sobie selfie i podzielić się nim ze znajomymi. By zrobić zdjęcie wystarczy dotknąć wyświetlacza w dowolnym miejscu – to nigdy nie było tak proste.

Jakie rozwiązania oferują producenci, by telefon był nie tylko dobrze chroniony, ale też świetnie wyglądał?

Jak chronić telefon?

Poniżej prezentujemy dwie propozycje, pośród których każdy z pewnością znajdzie etui idealne dla siebie. To dwa odmienne sposoby na ochronę telefonu, jednak oba są skuteczne i sprawdzą się zarówno w codziennych sytuacjach, na biznesowych spotkaniach, jak i w bardziej ekstremalnych warunkach.

 Elegancja w każdym calu

Pierwszą propozycją jest czarne, eleganckie etui zapinane na magnes. Klasyczne, wykonane z eko-skóry i przeszyte ozdobną nicią, przydaje szyku swojemu właścicielowi. Ten pokrowiec do Motoroli Moto E2 E 2nd Gen nie tylko doskonale się prezentuje, ale jest również bardzo praktyczny – posiada miejsce na karty kredytowe i banknoty, żeby zawsze mieć sytuację pod kontrolą. To idealny pomysł dla tych, którzy nie lubią wypchanych po brzeg kieszeni czy zbyt wielu drobiazgów w torebce. Prócz swojej niewątpliwej funkcjonalności ten futerał ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę – możemy w pełni cieszyć się korzystaniem z telefonu – rozmowami, robieniem zdjęć czy ładowaniem – bez zdejmowania futerału!

Solidna hybryda

Zupełnie innym rozwiązaniem jest hybrydowy pokrowiec na tył PC + TPU. Choć występuje również w klasycznym, czarnym kolorze, jednak to zdecydowanie opcja dla odważniejszych użytkowników – niebanalny wygląd przyciągający wzrok to cecha charakterystyczna tego etui, wykonanego z połączenia poliuretanu z poliwęglanem. Materiały, z jakich zostało zrobione, pozwalają dokładnie zabezpieczyć telefon przed skutkami upadku, ale także pozwalają na pewniejszy chwyt telefonu.

Zobacz pokrowiec z zamknięciem w sklepie.

Etui jest idealnie spasowane, pozwalając równocześnie na bezproblemowe korzystanie ze wszystkich funkcji telefonu. Prócz wymienionych zalet etui ma jeszcze jedną przydatną funkcję – jest nią rozkładana nóżka, która pozwoli spoglądać na przepisy kulinarne nie brudząc telefonu, przeglądać Internet czy wygodnie czytać, rozmawiać przez komunikatory albo oglądać telewizję!

Zobacz etui hybrydowe w sklepie.

Niezależnie od typu etui, które nam odpowiada, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka szczegółów, jak prawidłowa ochrona telefonu, dobre spasowanie etui, dostęp do wszystkich funkcji telefonu, a także wygląd samego etui, który będzie podkreślał nasze upodobania i indywidualne cechy charakteru. Powyższe propozycje powinny zadowolić każdego, kto myśli o ochronie swojej Motoroli Moto E2 E 2nd Gen, by mógł spać spokojnie.