Staramy się personalizować swoje rowery. W tym celu kupujemy kolorowe nakładki na koła, dzwonki z najróżniejszymi printami, barwne siodełka. Każdy fan tego jednośladu doceni z pewnością także inne gadżety związane ze swoim hobby. Jakie?

Widać wyraźnie, że mieszkańcy naszego kraju pokochali jazdę na rowerach. Jedni poruszają się nimi rekreacyjnie, drudzy zaś po to, by bez stania w korkach i wydawania pieniędzy na benzynę przemieścić się z punktu A do punktu B. Rowery także są bardzo różne – sportowe, kolarki, górskie czy miejskie – wybór naprawdę jest w tej kwestii bardzo szeroki, każdy może zdecydować się na model ściśle dostosowany do swoich preferencji i potrzeb.

 

Krótka  historia roweru

Pierwszy prototyp roweru skonstruowany został w roku 1790 przez Made de Sivraca. Nie był to jednak model doskonały – brakowało możliwości sterowania nim (a to, jak wie każdy posiadacz owego jednośladu, kwestia zdecydowanie kluczowa). Jednak już kilkadziesiąt lat później ( po lekkim tunningu) rower zaczął przypominać współczesne modele. Dziś możemy poruszać się tym pojazdem nawet z prędkością około 100 kilometrów na godzinę – oczywiście, jeżeli jesteśmy profesjonalnymi kolarzami. Tym, którzy jeżdżą hobbystycznie, pozostają mniejsze prędkości. Zauważa się w dzisiejszych czasach wyraźną modę na bycie rowerzystą, wszak to znakomita aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. Gdyby spytać przypadkowych przechodniów, czy lubią tego typu jazdę, z pewnością przynajmniej 80 – 90% odpowiedziałoby twierdząco. Podczas przejażdżki tracimy kalorie (oraz zbędne kilogramy, jeśli posiadamy takowe), podziwiamy widoki – nie sposób nie docenić licznych korzyści, jakie daje nam rower.

Staramy się personalizować swoje rowery. W tym celu kupujemy kolorowe nakładki na koła, dzwonki z najróżniejszymi printami, barwne siodełka. Każdy fan tego jednośladu doceni z pewnością także inne gadżety związane ze swoim hobby. Jakie?

Etui dla fanów rowerów

Razem z Kreatui.pl przygotowaliśmy dla nas znakomitą propozycję – szereg fantastycznych etui na smartfona dedykowanych prawdziwym wielbicielom rowerowego szaleństwa. Są to produkty najwyższej jakości, stworzone z ogromną wprost dbałością o każdy detal. Dlatego też są w stanie w pełni chronić nasz telefon przed przypadkowym zniszczeniem czy zarysowaniem. Nadruki są niezwykle odporne na ścieranie, trwałe oraz bardzo starannie wykonane. Etui umożliwia swobodne korzystanie z telefonu, każde z nich jest idealnie dopasowane do konkretnego modelu smartfona.

kreatui_rowery
Spersonalizuj w ten sposób swój telefon, a szybko przekonasz się, że zyskał on w ten sposób naprawdę ciekawy i niebanalny wygląd. Etui pozwoli Ci wyróżnić swojego smartfona na tle innych. Wszyscy w Twoim otoczeniu dowiedzą się zaś, że jesteś fanką / fanek zdrowego stylu życia. Produkt ten idealnie nadaje się także jako prezent – chociażby z okazji urodzin, imienin czy rocznicy. Pokaż światu, że rower to Twoje hobby, pasja i sposób na życie! Nie pozwól jednocześnie, by Twój telefon uległ przypadkowemu zniszczeniu – etui od Kreatui.pl pozwoli Ci zadbać o niego należycie. Wybierz tylko odpowiedni nadruk i…możesz śmiało ruszać na rowerową wycieczkę, oczywiście wraz ze swoim zaopatrzonym w nowe etui smartfonem! Tylko od Ciebie zależy, na który z nich się zdecydujesz. Jedno jest pewne – stuprocentowa satysfakcja gwarantowana!