Nie każdy jest zwolennikiem dużych pokrowców czy kabur, które niepotrzebnie zajmują miejsce (szczególnie, jeśli zwykło się nosić telefon w kieszeni).  Doskonałą alternatywą są cienkie pokrowce z tworzywa sztucznego. Takie jak niemal niewidoczna  nakładka na tył (0,33mm!) do LG SPIRIT H440N.

LG Spirit to model telefonu, który ujrzał światło dzienne na początku tego roku. Spirit kusi niezłymi parametrami w połączeniu z korzystną ceną. Jak skutecznie zabezpieczyć. Nowy model można kupić już za 599 zł, sieci komórkowe oferują go oczywiście również w różnego rodzaju abonamentach – i to już od złotówki.

LG SPIRIT H440N

Pewnie właśnie dlatego zyskuje on coraz więcej właścicieli. Mimo kilku początkowych problemów z oprogramowaniem (chodzi głównie o kompatybilność z Google Chrome), na ten moment LG Spirit jest bez wątpienia modelem wartym polecenia dla osób, które nie potrzebują hi-endowego modelu, a wystarcza im tak zwana „średnia półka”.
Podobnie, jak znakomita większość modeli w tym przedziale cenowym, telefon ten został wykonany z tworzywa sztucznego, dlatego też nie jest w takim stopniu odporny na uszkodzenia mechaniczne jak chociażby telefony aluminiowe. Głównie z tego powodu zaraz po jego zakupie warto zaopatrzyć się w etui, które będzie chronić nasz telefon przez cały okres użytkowania.

Etui, którego prawie nie widać 

Nie każdy jest zwolennikiem dużych pokrowców czy kabur, które niepotrzebnie zajmują miejsce (szczególnie, jeśli zwykło się nosić telefon w kieszeni). Mają one również jeszcze jeden mankament – nie sprawdzą się, jeśli mamy niewielkie dłonie. Doskonałą alternatywą są cienkie pokrowce z tworzywa sztucznego.
pol_pl_Pokrowiec-na-tyl-o-grubosci-0-3mm-etui-czarne-z-folia-do-LG-SPIRIT-H440N-32426_4W sklepie internetowym vegacom.eu znajdują się cztery wersje kolorystyczne (transparentna, szafirowa, czarna oraz czerwona) ultracienkiego – zaledwie 0.3 mm (!) – etui dedykowanego właśnie modelowi LG Spirit. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że tylko specjalnie przygotowane, dedykowane etui sprawi, że telefon będzie odpowiednio chroniony, a my będziemy mieli dostęp do wszystkich funkcji. Etui 0.3 mm właśnie to zapewnia. Jest doskonale spasowane z telefonem. Posiada otwory wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, by korzystać z telefonu. Mało tego, jest także lekkie, prawie niezniszczalne i ultracienkie. Praktycznie nie czuć go na telefonie. Dzięki niemu LG Spirit będzie chroniony, a my nie odczujemy tego, że się powiększył.

To etui zakłada się w bardzo prosty sposób. Chroni ono tył telefonu (posiada otwór na aparat), boki oraz rogi. Rant z przodu sprawia także, że trudniej nam zarysować przypadkowo ekran – czyli kluczowy element każdego smartphone`a.
Prócz tego pomyślano nawet o specjalnych wytłoczeniach, dzięki którym para wodna nie magazynuje się na tylnej ścianie urządzenia.
Jeśli jesteś posiadaczem telefonu LG Spirit lub masz zamiar go nabyć, a nie jesteś przekonany do grubych pokrowców, zdecydowanie powinieneś przemyśleć nabycie ultracienkiego etui w sklepie vegacom.eu!