Obudowy i etui  do telefonów nie muszą być nudne. Coraz częściej oprócz materiału i jakości wykonania,  liczą się również ich walory wizualne. Czasami smartfon w  obudowie wygląda po prostu lepiej. I tak jest właśnie w przypadku Huawei Ascend Y550.  W co go „ubraliśmy”?


Smartfon Ascend Y550 marki Huawei pojawił się na polskim rynku pod koniec ubiegłego roku wraz z Ascend G620S. Telefon należy do średniej półki cenowej. Tym, co z pewnością cieszy jego u użytkowników, jest wbudowany modem LTE (kategorii 4.), który umożliwia szybką transmisję danych (prędkość do 150 Mbps) oraz czterordzeniowy procesor Qualcomm.

Obudowa z literą  X

Sam smartfon charakteryzuje się prostym i minimalistycznym designem. W przeciwieństwie do Ascend G620S, nie ma tylnego panelu ozdobionego skóropodobną teksturą, ale… nic straconego. Na wszystko znajdzie się  rada. Do modelu Ascend Y550 można bowiem kupić obudowę, która prezentuje się znacznie lepiej…

I jak wam się podoba?

Obudowa X na Huawei Ascend Y550

Naszego Ascend Y550 opakowaliśmy w prostą, czarną obudowę  X-LINE.  Wykonana została z nowego typu elastycznego silikonu TPU GEL i gumy. Co przykuwa uwagę? Oczywiście tekstura. Tylni panel charakteryzuje się efektownym deseniem, który tworzą połyskujące i matowe struktury w kształcie litery X. Trzeba przyznać, że dzięki temu „X” tył telefonu wygląda rewelacyjnie.

Poza tym obudowa doskonale przylega do telefonu,  przez co wydaje się zespolona z urządzeniem, niczym druga skóra. Zresztą zobaczcie sami jak prezentuje się na naszym filmie.

 

Czarne obudowy na tył z serii  X- LINE  możecie  też  kupić do innych znanych modeli smartfonów m.in. Huawei Ascend G620S, Samsung GALAXY A3 czy ORANGE GOVA. Zapraszamy do naszego sklepu.