Wiosna zbliża się do nas drobnymi krokami, więc może czas  już zaopatrzyć się w nową obudowę w radosnych pastelowych kolorach?Tym razem prezentujemy wam propozycje dla HUAWEI ASCEND G620S.

Nie wszyscy muszą być fanami klasycznej czerni i bieli. Ale Ci z nas, którzy preferują znacznie radośniejszy design dla swoich smartfonów, nie mogą narzekać. Chcesz obudowę w kolorze jaskrawozielonym? Niebieskim? Różowym? Żółtym? Nie ma problemu. Wybór dostępnych w sprzedaży odcieni, kolorów, wzorów jest nieprzebrany.

Praktycznie w ślad za każdy nowym modelem telefonu pojawiają się nowe akcesoria a producenci przygotowują szeroką ofertę nowych etui. W naszych sklepie też powiało świeżością i kolorami. Dobrą wiadomość mamy m.in. dla właścicieli smartfonu HUAWEI ASCEND G620S.

Możecie swój telefon teraz „ubrać” w kilka wersji kolorystycznych etui i obudów na tył, które dostępne są już w naszym sklepie.

Co możecie kupić do HUAWEI ASCEND G620S?

pol_pl_ETUI-POKROWIEC-OBUDOWA-TYL-TPU-HUAWEI-ASCEND-G620S-31637_10

Obudowy ochronne na tylni panel telefonu.

Z elastycznego silikonu TPU GEL i gumy. Pokryte są specjalną antypoślizgową warstwą. Znakomicie dopasowane do telefonu,  stanowią dla niego skuteczną ochron przez zadrapaniami i uderzeniami. A co najważniejsze oprócz białe i czarnego dostępne są w odcieniu pastelowym niebieskim oraz różowym.

 

Obudowy do  Huawei Ascend G620S w sklepie VegaCom.eu

pol_pl_ETUI-PORTFEL-POKROWIEC-OBUDOWA-HUAWEI-ASCEND-G620S-31630_12 (1)

Kolorowe pokrowce typu portfel.

Wykonane z kolorowej eko-skóry. Chronią nie tylko tylni panel aparatu, ale również wyświetlacz. A do tego wyposażone są w praktyczne kieszonki na karty kredytowe i banknoty. Oczywiście w kolorach biały, czarnym, niebieskim i…łososiowym?

 

Etui – portfele do Huawei Ascend G620S w sklepie VegaCom.eu