Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha! (Ole-le, ola-la, być fanem Barçy to najlepsze, co może być!). A wiecie dlaczego? Nie tylko dlatego, że można oglądać boiskowe wyczyny Messiego. (Bo jego pozaboiskowe wyskoki jak odwiedziny u króla Gabonu czy problemy z fiskusem lepiej przemilczeć.) Otóż oficjalnym partnerem katalońskiego klubu FC Barcelona jest… OPPO. Nie wiesz czym jest OPPO? To jaki z Ciebie kibic?

OPPO to…

…firma założona w Chinach ponad 10 lat temu (w 2004 roku). Jej siedziba mieści się w miejscowości Dongguan w prowincji Guangdong. No i fajnie. I pewnie pierwszy raz masz okazję słyszeć tę nazwę; nie oszukujmy się, nie jest ona zbyt znana w Polsce. Niech najlepiej świadczy o tym fakt, że profil Oppo Fans Polska ma na Facebooku zabójczą ilość 185 użytkowników. Globalnie z kolei marka OPPO ma na swoim profilu ponad 2 200 000!

Czy jednak w ogóle warto zajmować się produktami tej firmy?

Na pewno posiada ona w swojej gamie kilka urządzeń, które zdecydowanie są warte uwagi. Przykładowo taki model R5. Nie dość, że ładny to jeszcze jest to najcieńszy smartphone na świecie! Ma jedynie 4,85 mm grubości. Wyobrażacie to sobie? Tym samym pobił Gionee Elife S5.1 o całe 0,25 mm. Podobnie jak wcześniej prezentowane na blogu chińskie marki również OPPO może nieco namieszać na naszym rynku smartphone`ów. Dlaczego? Bo ma wszystko to, co powinien oferować – nowoczesną technologię i dobre wykonanie. A jeśli chodzi o chińskie produkty, to od jakiegoś czasu Huawei coraz lepiej zaczyna sobie poczynać nad Wisłą. Przede wszystkim zmieniając nasze podejście do tak zwanych „chińczyków”, od których lepiej stronić. Bo właśnie – firmowy chińczyk sygnowany marką taką jak OPPO czy Huawei to nie bubel z targu, ale potężna maszyna stworzona do tego, by zaspokoić potrzeby nawet bardzo wymagającego konsumenta.

r7_p7

Na przykład takie OPPO może nas zaskoczyć modelem R7, który praktycznie nie ma ramki! Wygląda nieco kosmicznie, ale marka OPPO już opatentowała swoją technologię. Albo taki model N3. Niby zwykły smartphone a jednak… posiada obracany obiektyw. Jeśli ktoś ma dość selfie słabej jakości ze swojej przedniej kamerki, to model N3 byłby dla niego idealny. Zresztą ciekawych rozwiązań tej chińskiej marki można byłoby przytaczać jeszcze sporo.

 

Wraz ze wzrostem dostępności chińskich producentów smartphone`ów w naszym kraju będzie zdecydowanie wzrastać ich sprzedaż. Oczywiście w dużej części będzie to zależne od serwisu i sieci dystrybucyjnej. Jedno jest jednak pewne – chińskie firmy mają nam sporo do zaoferowania. I to za nieporównywalnie mniejsze pieniądze niż najwięksi gracze na rynku. A gdy już zaopatrzysz się w model marki OPPO, nie zapomnij w sklepie vegacom.eu kupić do niego odpowiednich akcesoriów. Wszystko po to, by mógł Ci służyć jak najdłużej.

 

W naszym sklepie znajdziesz akcesoria i etui do flagowych telefonów OPPO