Jeżeli chcecie obdarować ukochaną, ukochanego oryginalnym upominkiem, koniecznie przyjrzyjcie się propozycji z branży IT i mobile. W komplecie do kwiatów i czekoladek warto dorzucić praktyczny prezent. Jakie prezenty na Walentynki warto wziąć pod uwagę? Zobaczcie nasze propozycje.

 

Dla niego

Wybierając prezent dla chłopaka, narzeczonego czy męża warto postawić na jego praktyczny wymiar. Przysłowiowym strzałem w 10 okaże się z pewnością zakup gadżetu motoryzacyjnego takiego jak uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon. Ostatnio coraz bardziej popularne staje się montowanie w samochodach kamer. Kamera samochodowa to urządzenie, dzięki któremu twój ukochany może uniknąć bezpodstawnych oskarżeń i prób wyłudzeń odszkodowania w przypadku ewentualnej kolizji. Podczas prowadzenia samochodu (roweru) przydać się również mogą słuchawki bluetooth dedykowane do modelu jego telefonu. Jeżeli wybranek serca ostatnio zaopatrzył się w nowy telefon warto kupić mu męskie etui, które zapewni ekstremalne zabezpieczenie smartfona, takie jak hybrydowe etui do telefonu. 

 

 dla niego

Dla niej

Prezent dla ukochanej kobiety powinien był nie tylko praktyczny, ale przede wszystkim estetyczny. Z pewnością ucieszy się z nowego etui do telefonu, o ile to etui będzie prezentowało się ładnie na telefonie i wpasowywało się w resztę garderoby. W takim przypadku warto postawić na kolorowe etui w odcieniach pastelowych (dla romantyczek) lub barwach bardziej wyrazistych (tych przebojowych). Jeżeli twoja ukochana jest miłośniczką aktywnego uprawiania sportu (jogging,  fitness) warto obradować ją praktycznymi gadżetami, takimi jak różowe sportowe etui na telefon lub sportowe słuchawki MP3. A na koniec można pokusić się o coś klasycznego, czyli romantyczną ramkę cyfrową z Twoim wizerunkiem…

dla niego (1)

Radosnego Dnia Zakochanych!