Smartfony firmy Alcatel One Touch do tej pory nie powalały na kolana. Firma kojarzona była raczej z średniej jakości urządzeniami, które można było nabyć w “rozsądnej cenie”. Najnowsza propozycja z serii IDOL nieco zmieniła postrzeganie telefonów sygnowanych marką Alcatel One Touch.


92ZPAC0q7LLNajnowsze dwie propozycje z serii IDOL nie są, co prawda, najlepszymi smartfonami ze średniej półki na rynku.  Natomiast z całą pewnością są najlepszymi aparatami o dobrej relacji jakości do ceny, jakie wyprodukowała firma z Hongkongu. I co najważniejsze: podwyższenie jakości i “osiągów” nie wiązało się z drastycznym wzrostem ceny samego aparatu. Zresztą, jak twierdził na konferencji przedstawiciel firmy, od tej pory  Alcatel One Touch chce produkować telefony dla osób, które nie mają przestronnego portfela, ale oczekują od urządzeń oryginalności i komfortu użytkowania. I jak potwierdzają to recenzje aparatów z serii IDOL, jakie ukazały się zaraz po majowej premierze w Polsce, w dużej mierze założenie zostało zrealizowane.

Jeżeli zatem jesteś już użytkownikiem jednego z nowych aparatów IDOL (ALCATEL ONE TOUCH IDOL 3 4.7 lub ALCATEL ONE TOUCH IDOL 3 5.5), nie powinieneś narzekać. Po pierwsze dlatego, że trzymasz w ręku aparat ładny, z eleganckim i atrakcyjnym dla oka designem. Po drugie cieszysz się z kilku atrakcyjnych funkcji, w jakie wyposażone zostały telefony. A wśród nich aparat SONY z 13 mega pikselową matrycą z jasnym obiektywem, stereofonicznymi głośnikami JBL, które dają kopa” czy symetrycznym ekranem. Reszta parametrów różni sie w zależności od tego czy zdecydowałeś się na zakup „większego” czy „mniejszego” telefonu. A obu przypadkach zastanów się nad fajnym etui. Przecież  nie można zarysować takiej eleganckiej obudowy!

 

Jakie etui dla IDOLA?

Dla posiadaczy ALCATEL ONE TOUCH IDOL 3 4.7 mamy dwie warte uwagi propozycje na etui:

Dla aktywnych

W przypadku ALCATEL ONE TOUCH IDOL 3 4.7 aż żal jest zakładać na tył jakąkolwiek obudowę. Niemniej jednak bezpieczeństwo telefonu to sprawa nadrzędna, a taką zagwarantuje obudowa wykonana z najnowszej generacji TPU oraz gumy. Materiał jest odporny na uderzenia a zawartość gumy powoduje, że nakładka na tył ma również właściwości amortyzacyjne. Na uwagę zasługuje również podwyższony rant, dzięki któremu zabezpieczysz boki wyświetlacza przed zarysowaniem, oraz antypoślizgowe boki. Etui świetne przylega do aparatu, co umożliwia jego komfortowe używanie. Zobacz etui

Dla lubiących klasykę

Etui ze skóry ekologicznej w czarnym kolorze. To opcja nie tylko kompleksowa, ale również bardzo elegancka. Przede wszystkim w takim etui telefon będzie zabezpieczony wraz z wyświetlaczem, który chroniony jest klapka zamykaną  na magnes. Czarne etui wykonane jest bardzo solidnie a dodatkowe zdobienia w kształcie przeszyć dodają etui ekskluzywności. Oczywiście pokrowiec jest dedykowany do tego modelu aparatu, a to oznacza, że wszystkie otwory na przyciski i porty pasują idealnie. Zobacz etui