Nazwa JOY do czegoś zobowiązuje. Łatwo możemy się domyślić, że koreańscy producenci w tej serii telefonów postawili przede wszystkim na rozwój funkcji multimedialnych, które… dają po prostu dużą frajdę z używania telefonu.  A jakie do tych rozgrywkowych  telefonów dobierzemy etui? Sprawdźcie!

I do tych funkcji zaliczam bez wątpienia opcję gesture shock, czyli możliwość wyzwalania migawki gestem. Dzięki tej funkcji podstawową obsługę aparatu dokonujemy “na migi”. Jak chcemy włączyć aparat, to otwieramy po prostu dłoń przed obiektywem. A gdy zaciśniemy pięść, samowyzwalacz rozpocznie odliczanie, pozwalając na przygotowanie się do zdjęcia. Świetna opcja dla wielbicieli sefie. Kolejną z funkcji wartych uwagi jest dotykowe ustawianie ostrości na wybranych obiekcie. Wystarczy, że dotkniemy dowolnego miejsca na wyświetlaczu, a aparat sam ustawi ostrość na obiekcie i wykona zdjęcie.

03_Touch_Shoot

I ostatnia z ciekawych opcji wyjątkowo przydatna w czasie nocnych eskapad. Ekran smartfona, który pełni funkcję przedniej lampy błyskowej. Możemy zrobić sobie fajne zdjęcia w trakcie wieczornej imprezy.

Nie ulega wątpliwości, że kompaktowy, wydajny i wyposażony w rozrywkowe funkcje aparat jest świetnym towarzyszem dobrej zabawy. I z tego powodu warto zadbać o jego ochronę. Aby służył nam jak najdłużej.

Jakie etui?

Dla takiego rozgrywkowego modelu telefonu trzeba dobrać etui, dostosowane do jego charakteru. Takie, które z powodzeniem umożliwiałoby korzystnie z wszystkich funkcji i do tego wyglądało “lekko, łatwo, i przyjemnie”. Czarne i klasyczne ? Niekoniecznie. Może warto pokusić się o obudowę i etui w żywych, kolorach takich jak niebieski, mięta, róż czy zielony.

Oto nasze propozycje:

Żelowa obudowa na tył

Rozwiązanie, dla tych z Was, którzy często korzystają z telefonu i lubią mieć go zawsze pod ręką. Ta żelowa obudowa na tył zagwarantuje skuteczną ochronę tylnego panelu telefonu oraz krawędzi aparatu (podwyższony rant). Materiał,  z jakiego jest wykonana (elastyczny silikon),  jest odporny na uderzenia. Zabezpieczy telefon w przypadku upadku. Obudowa doskonale przylega do aparatu i dopasowana jest idealnie do naszego LG JOY. A do tego dostępna jest w kilku modnych kolorach: mięta, róż czy intensywna zieleń. Zobacz więcej

Z klapką

Rozwiązanie bardziej klasyczne i bardziej kompleksowe. Gustowne etui z klapką z ekoskóry, które nie tylko świetnie się prezentuje (eleganckie przeszycia),  ale również zapewnia ochronę telefonu wraz z wyświetlaczem. Plusem tego typu etui jest poręczne zapięcie na dwa magnesy. Etui jest tak zaprojektowane, żeby można bez problemu w korzystać z niego bez wymagania z etui. I oczywiście kupić go możemy w kilku efektownych kolorach takich jak pomarańczowy, fioletowy, czerwony czy błękitny. Zobacz więcej

 

 

Nie pozostaje mi życzyć Wam miłej zabawy z LG JOY!