Smartphone`y to aktualnie jedne z najważniejszych przedmiotów w naszym życiu. Trudno jest nam sobie wyobrazić funkcjonowanie bez ich. Dzięki nim komunikujemy się z bliskimi, kontrahentami czy pracownikami. Przeglądamy internet odbieramy pocztę elektroniczną i odpowiadamy na e-maile. To jednak nie wszystko, aktualnie smartphone uczestniczy niemal w każdej codziennej czynności – śledzi nasze treningi, budzi nas do pracy i przypomina np. o… napiciu się wody!

Właśnie dlatego odpowiednie zabezpieczenie naszego smartphone`a jest tak istotne. Bez niego po prostu jesteśmy jak bez ręki! Musimy o niego dbać, by jak najdłużej cieszył oko i pozwalał korzystać z użytecznych funkcji.

Dzisiaj chcielibyśmy przyjrzeć się specjalnym dedykowanym etui dla smartphone`ów Pentagram Monster X5 PRO i Pentagram Rebel 4.7.

Pierwszy z nich to prawdziwy potwór, gdyż posiada aż dwie baterie – jedną (potwornie dużą i pojemną) – 6000mAh, oraz mniejszą – wersję Slim o połowie pojemności pierwszej. Dzięki temu ten smartphone może działać nieprzerwanie o wiele dłużej niż jego konkurenci. Ponadto 5-calowy antyrefleksyjny i odporny na zarysowania ekran HD, 13 Mpix kamera, czterordzeniowy procesor 1,4 GHz, 1 GB Ramu, Dual SIM i Android 4.3 na pokładzie. To wszystko w cenie 810 zł. Duży, silny i niezawodny potwór!

Z kolei drugi z modeli – Rebel, to niedrogie (610 zł) i niezwykle praktyczne urządzenie, wyposażone w 4,7 calowy ekran HD, czterordzeniowy procesor 1,3 GHz, Dual SIM, 1 GB pamięci ram, dwie kamery (5 Mpix i 0,3 Mpix) i GPS. Tym jednak, co wyróżnia ten model, jest głównie nietuzinkowy design, który przykuwa wzrok.
Przy wyborze etui przede wszystkim powinniśmy się kierować dwoma zasadami. Zawsze, ale to zawsze wybierajmy etui, które jest specjalnie dedykowane dla naszego smartphone`a. Tylko takie etui zapewni bezpieczeństwo naszemu telefonowi, a nam możliwość jego bezproblemowej obsługi. Druga zasada to… wybierzmy mądrze. Nie kupujmy tego, co najtańsze, ale wybierzmy to, co naprawdę ochroni nasz telefon (który nie kosztuje przecież 10 złotych).

(Prawie) niewidoczna ochrona

Dla osób, które nie chcą zbytecznie „pogrubiać” swojego telefonu, a jednocześnie chciałyby, żeby był bezpieczny, najlepszy jest pokrowiec wykonany z silikonowego tworzywa TPU. Dla osób, które chcą widzieć swojego smartphone`a w pełnej okazałości, wyprodukowano etui w kolorze transparentnym. Z kolei dla ceniących sobie klasyczne kolory – czarne.

Oba z nich są doskonale dopasowane, pozwalają na dostęp do wszystkich funkcji, a także:

  • dzięki lekko podwyższonemu rantowi etui zabezpiecza ekran telefonu przed zarysowaniem
  • antypoślizgowe boki ułatwiają trzymanie telefonu nawet w wilgotnych dłoniach lub w rękawiczkach
  • niezwykle wytrzymały materiał idealnie chroni telefon przed uszkodzeniem

Najważniejsze jest jednak to, że to etui jest niemal niewidoczne, a równocześnie zwiększa bezpieczeństwo naszego modelu.
Ten typ etui występuje tak dla modelu Pentagram Monster X5 PRO, jak i dla Pentagram Rebel 4.7.

Ponadczasowa elegancja

Dla osób, dla których liczy się styl oraz które kochają luksus, najlepszym rozwiązaniem będzie pionowy futerał z klapką. Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości skóry ekologicznej telefon w nim stanowi nietuzinkowy dodatek, który rzuca się w oczy, jest nie tylko praktyczny, ale również ekskluzywny (np. dzięki dodatkowym przeszyciom nicią ozdobną).


Futerał ze skóry ekologicznej zapewnia naszemu telefonowi ochronę z każdej strony. Jest wytrzymały, a co do jakości jego wykończenia nie można mieć jakichkolwiek zastrzeżeń. Co niezwykle istotne, jest także wygodny. Wszystkie funkcje telefonu są dostępne bez wyjmowania telefonu z futerału, a sama klapka posiada bardzo praktyczne i pewne zamknięcie na dwa magnesy.
Podobnie jak w przypadku wcześniejszego etui także futerał ze skóry ekologicznej posiada wersję dedykowaną telefonom Pentagram Monster X5 PRO i Pentagram Rebel 4.7

 

Decyzję musisz podjąć sam, a z każdej z nich będziesz bez wątpienia zadowolony.

Zobacz:

Akcesoria i etui dla: