Poddaliśmy myPhone Infinity 3G  testowi za pomocą aplikacji Antutu Benchmark. Jak wypadł nasz egzemplarz?

Krótkie  wyjaśnienie dla tych z Was, którzy do tej pory nie mieli styczności z aplikacją Antutu Benchmark (i nie są tak bardzo zakręceni na punkcie testowania swojego telefonu). To po prostu aplikacja, która służy do sprawdzania wydajności telefonów lub tabletów opartych na Androidzie. Za pomocą Antutu Benchmark możecie poznać m.in. kluczowe informacje dotyczące mocy procesora,  możliwości przetwarzania danych przez pamięć RAM, przetwarzania grafiki w grach czy efektach 3D i najważniejsze porównywać telefon z innymi telefonami.

benchmark01
Oczywiście standardowo poddaliśmy testowi również nasz egzemplarz myPhone Infinity 3G. Telefon  otrzymał wynik na poziomie 28138. To dało mu w ostatecznym rankingu miejsce na początku drugiej dziesiątki między takimi smartfonami LG G3 a HTC One. Czy taki wynik nas satysfakcjonuje?   Z pewnością mogłoby być lepiej, ale w ostatecznym rozrachunku myPhone Infinity 3G wypada całkiem przyzwoicie. Goni elitę.

benchmark02

Ranking Antutu Benchmark  1. Meizu MX4, 2.Samsung GALAXY Note, 3.One Plus One, 4. HTC One M8, 5. Huawei Mate 7, 6.Xiaomi MI7, 7.Samsung Galaxy S5, 8.Xiaomi MI3, 9.Google Nexus 5, 10.LG G3, 11. myPhone Infinity 3G, 12. HTC One.

Zobaczcie przebieg tekstu:

 

Telefony myPhone z  sklepie  VegaCom.eu.