Masz już dość czarnych klasycznych etui na telefon? Oto kilka pokrowców do telefonów z serii Samsung Galaxy w energetyzujących kolorach w sam raz na wiosnę i lato. Dla aktywnych, pełnych życia, i tych co po prostu chcą być trendy.

Dni stają się dłuższe,  wokół nas pojawia się coraz więcej kolorów, a w nas wyzwala się coraz więcej energii. Zaczynamy być bardziej aktywni. Chodzimy na spacery, zaczynamy biegać, wyciągamy z piwnicy rower i rolki.  Wraz ze zmianą stylu życia warto zmienić,  chociaż na moment, własny wizerunek a w tym design własnego smartfona. W końcu etui na telefon to rzecz, która oprócz swoich walorów praktycznych i użytkowych (zabezpieczenie telefonu), ma również wymiar estetyczny. Prawda? Podobnie jak damska torebka, krawat czy buty jest elementem wizerunku i wyrazem naszego stylu życia i aktualnych upodobań.
Warto zatem porzucić klasyczne etui w kolorze czarnym i zastąpić go czymś, co w pełni kojarzone jest z aktywnością, sportem i energią. I do tego jest trendy.

Kolorowe etui dla Samsungów Galaxy

kDla osób aktywnych sprawdzą się etui, w których pojawiają się zestawienia energetyzujących, wyrazistych i pozytywnych kolorów takich jak: żółć, czerwień, niebieski, jasnozielony, miętowy czy różowy. Zwłaszcza te ostatnie w sezonie wiosenno-letnim będą wyjątkowo modne.   Nasze  etui na smartfona nie tylko będzie trendy, ale również skomponuje się z kolorem  spodni bluzki czy sukienki.

Poniżej prezentujemy kilka propozycji nowych kolorowych pokrowców dla właścicieli modeli z serii Samsung Galaxy (Samsung Galaxy J1, Samsung Galaxy Grand Prime G530, Samsung Galaxy G360).

Jak widzicie jest w czym wybierać!

ETUI – PORTFEL  2 w 1 (Producent: VegaCom)

pol_pl_2w1-ETUI-PORTFEL-POKROWIEC-GALAXY-GRAND-PRIME-G530-32038_2Wielofunkcyjny pokrowiec wykonany z wysokiej jakości materiału. Doskonale zabezpiecza telefon przed uszkodzeniem. Do tego jest bardzo praktyczny i funkcjonalny. Zamykany na magnes. Wyposażony w dodatkową kieszonkę, w której możecie schować np karty kredytowe lub banknoty. Dostępny w kolorach: limonkowo-granatowy, miętowo-granatowy, czerwono-granatowy, granatowo-limonkowy, różowo-granatowy. Dedykowany dla modeli Samsung Galaxy GRAND PRIME G530, Samsung Galaxy CORE PRIME G360.

Zobacz wszystkie kolory: Samsung Galaxy GRAND PRIME G530, Samsung Galaxy CORE PRIME G360.

 

 

Pokrowiec z klapką (Producent: Flex Cases)

pol_pl_ETUI-POKROWIEC-KABURA-OBUDOWA-SAMSUNG-GALAXY-J1-32105_5Ekskluzywne etui na telefon z klapką. Pokrowiec pokryty ekoskórą i ozdobiony szwami z kolorowych nici. Praktyczny i funkcjonalny dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Dedykowany do telefonu Samsung Galaxy J1

Zobacz wszystkie kolory: Samsung Galaxy J1