Od 10 czerwca 2016 roku w Europie zaczęła panować prawdziwa gorączka futbolu. Miłośnicy tego sportu mają okazję podziwiać zmagania 24 drużyn, w których gra mnóstwo gwiazd światowego formatu. Niestety, ale nie wszyscy mają możliwość przyjęcia wygodnej pozycji przed telewizorem we własnym domu – czy to przez pracę, naukę lub też inne powody, ale… szczęśliwi Ci, którzy posiadają smartfony! Dostępne jest wiele aplikacji dzięki którym osoby bez wolnego czasu mogą być na bieżąco z wynikami oraz skrótami meczów.
Oto kilka wybranych przez nas aplikacji,które przydadzą się każdemu kibicowi piłkarskiemu.

UEFA EURO 2016

Organizatorzy całej imprezy doskonale zadbali o to, by wszyscy mieli dostęp do prawdziwego kompendium wiedzy. Oficjalna aplikacja pozwala na wiele rzeczy m.in. sprawdzanie składów poszczególnych drużyn, łatwy dostęp do wypowiedzi zawodników oraz trenerów z konferencji prasowych lub wywiadów pomeczowych, a dodatkowo na użytkowników czeka szereg analiz i felietonów. Zaletą tej aplikacji są natychmiastowe powiadomienia o wynikach czy newsach z drużyn, które uznamy za ważne. Dodatkowo dla ułatwienia całej sprawy można liczyć na informacje dotyczące lokalizacji stref kibica na terenie całej Francji czy też porad, gdzie można kupić bilety.

2319011_w2Pobierz wersję na Androida

Pobierz wersję  iOS

Livescore EURO 2016

Z doświadczenia wiem, że niektóre osoby nie lubią rozbudowanych aplikacji, które wymagają dużej ilości wolnego miejsca w pamięci telefonu. W tym przypadku twórcy postawili na prostotę, a zarazem wygodę, ponieważ z łatwością można śledzić przebieg każdego spotkania. Wszystkie rozgrywane mecze akutalizowane są na bieżąco, a relacje pisane szczegółowo więc nic nie ma prawa nas ominąć! Zdecydowaną zaletą tej aplikacji jest fakt, że statystyki pomeczowe wyłożone są jak na tacy.

euto

Pobierz wersję na Androida

Sport.pl LIVE

Nie ma co się oszukiwać – niektóre aplikacje są popularne na cały świat, ale są też takie, które dominują w naszym kraju. Sport.pl LIVE z pewnością się do nich zalicza i wielu Polaków jest z niej bardzo zadowolonych, dlaczego? Korzystanie z niej jest bardzo przyjemne, ponieważ każdego dnia istnieje możliwość wglądu w newsy z całego świata dotyczące różnych dziedzin sportowych. Podczas trwania EURO 2016 będziemy w stanie dowiedzieć się nawet najmniejszych szczegółów jeśli chodzi o naszą reprezentację i posłuchać wypowiedzi ekspertów oraz weteranów polskiego futbolu. Zdecydowanie warto pobrać tą aplikację na swój smartfon!

euto2Pobierz wersję na Androida

Onefootball

Jest to popularna aplikacja typowo piłkarska stworzona z myślą o tych, którzy wymagają analizowania spotkań w każdej sekundzie. Począwszy od miejsca rozgrywanego spotkania, temperatury oraz wilgotności powietrza w dniu meczu przez składy, wypowiedzi trenerów aż do szczegółowych statystyk pomeczowych. Jeżeli więc należysz do grona maniaków futbolu będzie to jeden z lepszych wyborów! Dodatkowo można obstawiać mecze i wygrywać realne pieniądze. Kto wie, może akurat Tobie się poszczęści?

screen322x572

Pobierz wersję na Androida

Pobierz wersję iOS

UEFA EURO 2016 FAN GUIDE

W skrócie jest to poradnik dla wszystkich, którzy mają przyjemność oglądania meczy na żywo. Elektroniczny poradnik po tej wielkiej imprezie umożliwia sprawdzanie najszybszych i najwygodniejszych dojazdów na konkretne stadiony, ale także informuje nas o hotelach, pensjonatach czy miejscach w których można dobrze zjeść. Dodatkowo można wyszukiwać grupy fanów i dołączać do nich by wspólnie kibicować!

euto3

Pobierz wersję na Androida

Wymienione wyżej aplikacje to moim zdaniem niezbędniki na tegoroczne rozgrywki EURO 2016. Każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie, ponieważ najważniejsze jest to, by być na bieżąco i kibicować swoim ulubionym drużynom!