Niestety, lato dobiegło końca – przed nami jesień, która trwać będzie aż do grudnia. Zdecydowana większość społeczeństwa popada w chandrę (dni stają się krótsze, pojawia się nieprzyjemny wiatr i chłód). Jak sobie z nią poradzić?


Tak naprawdę, należy przede wszystkim zmienić sposób myślenia. Musimy otoczyć się przedmiotami, które sprawiają nam radość, dają motywację i siłę do działania. Czym są? Zależnie od tego jakimi jesteśmy ludźmi, mogą to być między innymi książki, które niosą ważną dla nas wartość lub filmy z wielbionego przez nas gatunku. Niewielu zdaje sobie sprawę, że w walce z jesienną depresją pomóc mogą rzeczy codziennego użytku. Zaliczamy do nich chociażby etui ochronne na telefon komórkowy, które nałożone na nasz sprzęt, doda mu uroku. Jaki motyw powinien się na nim znaleźć?

etui_cytaty cytatyMam nadzieję, że każdy się ze mną zgodzi, jeśli powiem, że do jednych z najbardziej skutecznych, zalicza się… cytaty! Odpowiednio dobrane dodadzą energii i poprawią humor – są niezbędne! Musimy nauczyć się wykorzystywać je w życiu codziennym. Załóżmy, że nie czujesz się najlepiej – czy szybkie spojrzenie na ulubioną sentencję nie miałoby zbawiennego wpływu na Twoje samopoczucie? Nie zapominajmy o innych właściwościach etui z nadrukiem. Jakie korzyści przemawiają za tym, aby korzystać z pokrowców z kolorowymi aplikacjami?

  • ochraniają telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi – prawdopodobieństwo usterki w przypadku upadku drastycznie się zmniejsza,
  • uatrakcyjniają – nakładając go na telefon można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia ze sprzętem zupełnie nowym (uszkodzenia, które powstały na ramce i pleckach stają się niewidoczne),
  • dodają charakteru – zależnie od tego na jaki nadruk się zdecydujemy, możemy w oryginalny sposób wyrazić swoje poglądy,
etui_cytat01

Etui z cytatem na betonie. Nie obawiajcie się. Z ekranem naszego Honor 7 Lite nic się nie stało. Zabezpieczyliśmy go szkłem hartowanym.

etui_cytat02 etui_cytat03

W tym momencie kolekcja z cytatami Art Case dostępna jest na dwóch typach etui: transparentnym etui na tył 0.3mm oraz etui na tył żelowym.
Niezależnie od tego, na który się zdecydujemy, możemy być pewni, że zapewnią nam odpowiednią ochronę i trwałość. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że warto dokonać zakupu etui? Poprawiamy sobie humory i zabezpieczamy telefony!