Któż z nas nie uwielbia komiksów? Niektórymi z nich wprost zaczytywaliśmy się w dzieciństwie, teraz gdy lat nam przybyło, wybieramy już nieco inne tytuły. Na czym polega fenomen tych (zwykle szalenie barwnych) sekwencyjnych historyjek obrazkowych? Na to pytanie najlepiej odpowiedzą zapewne ich najgorliwsi fani!


Warto wiedzieć, iż jako odrębna forma wydawnicza komiks wykształcił się na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku (ale niektórzy badacze doszukują się go już w czasach średniowiecznych), choć dokładna definicja tego gatunku nadal nie jest w pełni jednoznaczna. Autorzy komiksów zwykli czerpać inspirację między innymi z filmów, książek oraz pozostałych dziedzin sztuki. Co ciekawe w Stanach Zjednoczonych komercyjnym tworzeniem znanych na całym świecie komiksów zwykle zajmują się wyspecjalizowane sztaby ludzi, w Europie natomiast zjawisko indywidualnych oraz spersonalizowanych form komiksowych jest znacznie popularniejsze.
Każdy, kto uwielbia obrazkowe historie, z pewnością zachwycony będzie najnowszą edycją etui do smartfonów od Kreatui.pl. Ich transparentne boki, grubość zaledwie 0,3 milimetra oraz znakomita wprost odporność na zniszczenia czy zarysowania to bez wątpienia niebywałe zalety. Najważniejsze są jednak niepowtarzalne, oryginalne i wykonane z ogromną wprost dbałością nadruki!

komiksy komiksy2
Zyskasz pewność, iż dzięki takiemu etui Twój telefon wyróżni się na tle modeli przyjaciół czy znajomych, a jednocześnie będzie miał kompletną ochronę przed przypadkowym uszkodzeniem mechanicznym czy zarysowaniem. Projektanci marki Kreatui.pl w pełni zadbali o to, by zapewnić swoim Klientom modele naprawdę nietuzinkowe, wyróżniające wspaniałym designem i ciekawą kolorystyką. Niczego podobnego jeszcze na polskim rynku nie było!
Takie etui stać się może również fantastycznym prezentem dla bliskiej osoby – na Gwiazdkę, z okazji urodzin, imienin czy ważnej rocznicy. Tylko od Ciebie zależy, czy zakupisz je dla siebie czy po to, by je komuś podarować – masz pewność, że w Twoje ręce trafi gadżet najwyższej jakości i to w dodatku w niezwykle przystępnej cenie!
Wspomnijmy także, iż dostępne są one dla bardzo wielu modeli telefonów, a każde etui jest w stu procentach dopasowane do konkretnego z nich. Dzięki specjalnie przygotowanych otworom oraz portom możesz zawsze korzystać ze swojego smartfon w sposób w stu procentach wygodny i komfortowy. Nieważne, czy zaczytujesz się w komiksach od lat, czy też jest to Twoja nowa pasja – znakomite etui od Kreatui.pl będzie dla Ciebie wprost idealne!

 

Zobacz  kolekcję ArtFoto