Doczekaliśmy się końca wakacji. Dni stają się coraz krótsze a wieczory chłodniejsze. Jak zatrzymać wakacyjną atmosferę?

Jak wynika z sondaży, na wakacje w tym roku planowało wybrać się aż 17 mln Polaków, czyli 1,5 ml więcej niż rok temu. Większość z nas urlop spędzała w kraju. Nad Bałtykiem, Mazurach, Beskidach, Bieszczadach i innych mniej lub bardziej oddalonych od cywilizacji zakątkach. Prawie ⅓ Polaków pojechało za granicę, głównie w europejskich krajów takich ja Hiszpania, Chorwacja czy Włochy. Kierunki bardziej egzotyczne były mniej popularne z powodu na rosnące ryzyko geopolityczne. Bez względu na to, gdzie i jak spędziliśmy te wakacje, z pewnością pozostało nam z nich wiele wspomnień.

Końcówka lata to dla nas dość przygnębiający czas. Kończy się czas planowanej “laby” a zaczyna powrót do rzeczywistości. Młodzież wraca do szkoły, starsi na studia lub do pracy. W tym powrocie do obowiązków mile na nas pewnością podziała obrazek z wakacji.

Dlatego wraz z Kreatui.pl przygotowaliśmy dla was kolekcję nadruków na etui, które pozwolą wam zatrzymać wakacyjną atmosferę. W bogatej kolekcji znajduje się większość z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych zabytków i budynków z całego świata takich jak: Big Ben, wieża Eiffla, Koloseum czy Chiński Mur. Znajdziecie miejsca, w których już byliście lub do których chcielibyście się udać.

wakacje01 wakacje02 wakacje03

Etui z wakacyjnymi nadrukami dostępne są do wielu modeli telefonów. Każde etui zostało dokładnie dopasowane do konkretnego modelu smartfona. Posiada wszystkie porty i otwory, które umożliwiają wygodne i bezproblemowe korzystanie z telefonu.

Etui z wakacyjnymi nadrukami znakomicie zabezpieczy telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami obudowy. Nada również smartfonowi unikalny design, dzięki któremu wyróżnisz się z tłumu. Dzięki wysokiej jakości wykonania etui będzie wam służyło przez długi czas.