Niedługo na polskim rynku zagoszczą smartfony marki Nubia. Parametry tych telefonów są na tyle dobre, że na pewno będą cieszyć się uznaniem wśród wielu użytkowników.


O telefonach marki Nubia, czyli powszechnie znanych smartfonach ZTE, mieliśmy okazję słyszeć już nie raz. Nie bez powodu, ponieważ większość telefonów tej marki zaskakuje niesłychanie dobrymi parametrami. Jedynym mankamentem był fakt, że nie były one dostępne tak jak inne telefony, ale można liczyć na to, że ulegnie to zmianie.
Jeden z założycieli telefonów marki Nubia, a konkretnie Mai Donghai,  dał do zrozumienia, że wkrótce smartfony Nubia będzie można kupić  na całym świecie. Poczynając od Rosji, Niemiec aż przez Argentynę, Meksyk i Hiszpanię oraz wiele innych krajów. Nie ma co ukrywać – najlepszą informacją jest ta, że telefony tej marki będą dostępne przede wszystkim w Polsce.
Do najbardziej popularnych zaliczają się Nubia Z9 Max i Z9 mini oraz Nubia Z11 Max. Ostatni z wymienionych smartfonów reklamuje sam Cristiano Ronaldo. Na ten moment nie można go jeszcze dostać w naszym kraju, ale większość z nas ma nadzieje, że zmieni się to w najbliższym czasie.

60342211-20a9-11e6-9269--b5a9488Telefony takie jak Z11 mini mogą pochwalić się znakomitymi parametrami fotograficznymi, a idąc tym tropem są to telefony stworzone szczególnie dla tych osób, które uwielbiają uwieczniać najwspanialsze chwile w postaci filmików lub zdjęć. W tej chwili Nubia konkurują z innymi dobrymi markami, ale coraz więcej ludzi decyduje się właśnie na ten model.

Na razie nie wiadomo konkretnie, kiedy marka oficjalnie pojawi się na polskim rynku. Czekamy z niecierpliwością. A biorąc pod uwagę zalety tych smartfonów, nabywców na ZTE pewnością nie zabraknie.