Każdy użytkownik telefonu, bez znaczenia czy jest posiadaczem urządzenia z „wyższej” czy „niższej” półki,  chce, aby jego telefon przetrwał bez uszkodzeń jak najdłużej.  Jakie etui zapewni maksymalną ochronę? Hybrydowe!

Potrzebujesz mocnego etui? Ja tak.

Pisząc o uszkodzeniach nie mam na myśli tych poważnych awarii (np. zbicia ekranu czy znaczne pęknięcie obudowy), bo takie nie zdarzają się zbyt często. Najczęstszymi wrogami telefonów są raczej  drobne zadrapania, zarysowania, przetarcia i pęknięcia, które pojawiają się na wyświetlaczu i obudowie urządzenia w trakcie codziennego użytkowania. A takie uszkodzenia,  zwłaszcza gdy prowadzisz aktywny tryb życia, zdarzają się na każdym kroku. Osobiście nawet nie jestem w stanie policzyć, ile razy mój SAMSUNG w ciągu ostatniego miesiąca upadł na podłogę i ile razy leżał  torebce obok kluczy samochodowych. Służbowa NOKIA raz nawet wleciała do piaskownicy… Od czasu do czasu oba telefony  wpadają też w ręce (i zęby) mojego dwuletniego syna… I wtedy może stać się wszystko. Poprzednia Nokia E52 skończyła tak…

10412018_906021722757047_1867995875593472074_n

Sami widzicie, że potrzebuję hardcorowej ochrony telefonu. W moim przypadku odpadają jednak wszelkie etui typu portfel czy kabura. Te eleganckie z ekoskóry i te zamykane na klapkę. Nie lubię po prostu pakować telefonu do zabudowanych pokrowców (chociaż wiem, że dają kompleksową ochronę). Wolę obudowy raczej minimalistyczne, które nakłada się tylko na same plecki telefonu. To wg mnie wygodniejsze, bo wyświetlacz telefonu jest zawsze widoczny. Obudów na tył na rynku dostępnych jest cała masa. W różnych kolorach i wzorach. Większość wykonana z tworzywa TPU, które daje przyzwoitą ochronę telefonu. Jednak, jak wspomniałam wcześniej,  potrzebuję czegoś lepszego niż standardowa ochrona. I dobrze się złożyło, bo akurat ostatnio w naszym sklepie pojawiło się nowe etui, które odpowiada moim potrzebom. Hybrydowe.

 

Hybryda czyli?

Hybrydowa obudowa na tył…Brzmi intrygująco? Co się  zatem za tym kryje?

Hybryda to rzecz, która powstała z połączenia różnych elementów, które tworzą spójną całość. I tak jest właśnie w przypadku naszego etui.  Składa się z dwóch typów różnych od siebie tworzyw sztucznych: wytrzymałego poliwęglanu (PC), który został nałożony na plastyczną obudowę wykonaną z poliuretanu (TPU). Właściwość obu tych tworzyw uzupełniają się idealnie. Poliwęglan charakteryzuje się twardością i wysoką odpornością na uderzenia mechaniczne. A TPU, które jest równie  mocne,  dodatkowo cechuje się wysoką elastycznością.  Dzięki temu cała obudowa ma znakomite właściwości amortyzujące i ochronne.

hybryda01

 Co jeszcze?

Warto oczywiście dodać, że etui jest bardzo dobrze dopasowane do każdego z dedykowanych modeli telefonów. Smartfon „ubrany” w hybrydową obudowę  jest w pełni funkcjonalny.  W etui jest jeszcze jedna rzecz, której nie mają inne tego typu obudowy – wbudowana, składana nóżka. Przydatna rzecz! Dzięki niej możemy wykorzystać etui w funkcji  podstawki  i w ten sposób poprawić komfort użytkowania telefonu.

hybryda02

Reasumując

Świetne etui dla osób aktywnych, które potrzebują etui do zadań specjalnych. Tak jak ja. 🙂

Hybrydowe obudowy dostępne jest m.in do telefonów: HUAWEI ASCEND G620SSAMSUNG GALAXY S6 SM-G920 , MOTOROLA MOTO E2 E 2nd Gen

Pełna oferta hybrydowych etui