Tym razem w kratce nawiewu naszego firmowego samochodu zamontowaliśmy uniwersalny uchwyt na urządzenia mobilne. Jak prezentuje się uchwyt?  Jakie ma możliwości? A przede wszystkim –  jak sprawdza się „w akcji”? Zobaczcie video i wnioski.


Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów uchwytów samochodowych na urządzenia mobilne. Można je podzielić m.in. ze względu na rodzaj mocowania. Te najpopularniejsze uchwyty montowane są zazwyczaj na przyssawce do szyby lub na desce rozdzielczej. My tym razem zaprezentujemy Wam uchwyt samochodowy na urządzenia mobilne montowany na kratce nawiewu.

Co nam się podoba w tym uchwycie?

1. Łatwy w montażu. Uchwyt jest mały i poręczny,  a sama instalacja nie przysparza większych problemów. W zasadzie jest intuicyjna i szybka. Uchwyt wciska się między kratki nawiewu w samochodzie. A potem wystarczy odpowiednio ustawić rozstaw „chwytaka”, czyli dostosować jego szerokość do danego urządzenia.


2. Uniwersalny. Uchwyt ma regulację rozstawy, więc możemy w nim umieszczać  różne modele smartfonów.  Sam element, który służy do zamocowania uchwytu w kratce wentylacyjnej,  jest kompatybilny z większością samochodowych wlotów powietrza.

3. Bezpieczny dla telefonu.  Mocowanie jest stabilne i nie drga w trakcie jazdy. Nie narazimy telefonu na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Sam „chwytak” ma po bokach gumowe nakładki, które dobrze osłaniają urządzenie przed ewentualnymi zarysowaniami.


4. Daje wygodę użytkowania.  Uchwyt umożliwia korzystanie z wszystkich funkcji telefonu w tym wszystkich portów i przycisków. Głowica ma duży zakres regulacji, można ją ustawić pod wieloma kątami. Bez problemu dostosujesz położenie telefonu do własnych potrzeb i preferencji. Telefon jest pod ręką a sam wyświetlacz  jest dobrze widoczny.

5. Gwarantuje bezpieczeństwo jazdy. Telefon zamocowany do kratki nie przesłania nam szyby, a co za tym idzie – widoku z pojazdu.

Więcej zdjęć i informacji o uchwycie znajdziecie  na stronie sklepu VegaCom.