Najnowszy iPhone 6 i iPhone 6S to chyba najbardziej pożądane smartphone’y na rynku. Nie ma się zresztą czemu specjalnie dziwić, marka Apple zawojowała rynek linią swoich urządzeń mobilnych i w tym momencie  w niektórych dziedzinach  jest niedoścignionym wzorem. Jeśli należysz do grona szczęściarzy, którzy posiadają iPhone’a, na pewno zainteresujesz się  możliwościami odpowiedniego zabezpieczenia telefonu.Tym razem chcielibyśmy przedstawić kilka propozycji na etui  do IPHONE 6 6S 4.7.

 

Najnowsze iPhone’y szóstej generacji to telefony, których ceny oscylują w granicach 3000 złotych. To nie jest mało pieniędzy nawet dla osób, które dobrze zarabiają. I pomyśleć jak łatwo można je stracić, o awarię i stłuczenie nie jest trudno.  Zdecydowanie lepiej jest zabezpieczać niż leczyć, zwłaszcza, że w porównaniu do cen samego urządzenia dokupienie obudowy  to zaledwie odsetek tej ceny. Nie ma się więc co przesadnie zastanawiać, tylko należy zainwestować w obudowę, która będzie w stanie faktycznie ochronić nasz telefon przed zniszczeniem. Tym razem chcielibyśmy przedstawić kilka propozycji na etui  do IPHONE 6 6S 4.7.

iphone6s-gallery1-2015

Pokrowiec na tył typu lustrzanego

Niedrogi – w sklepie vegacom.eu kosztuje 10,95zł a przy tym niezwykle praktyczny pokrowiec dla każdej osoby, która pragnie ochrony swojego iPhone’a bez konieczności zmiany jego wyglądu, wymiarów i wagi. To, co dodaje (choć iPhone’om to nie jest do końca potrzebne) prestiżu to fakt, że etui jest złote a także posiada lustrzany tył. To wszystko razem daje unikatowy efekt, które będą nam zazdrościć inni posiadacze iPhone’ów! Etui zostało wykonane z nowoczesnego, lekkiego silikonu typu TPU GEL. Ten materiał ma tę właściwość, że potrafi skumulować w sobie energię uderzenia, dzięki czemu nasz sprzęt jest lepiej chroniony. Prócz tego ten rodzaj etui posiada podniesione ranty, które chronią wyświetlacz przed zarysowaniem lub uszkodzeniem podczas upadku oraz podczas przypadkowego poruszania nim np. po stole. Prócz tego warstwa antypoślizgowa sprawia, że dzięki temu etui nasz telefon jeszcze pewniej trzyma się na dłoni, co tym samym zmniejsza możliwości wypadnięcia nam z ręki. Zobacz w sklepie. 

 

Ramka na telefon bumper z przeźroczystym tyłem

Aluminiowa, ultralekka a przy tym niezwykle wytrzymała ramka, która zapewnia dodatkową ochronę naszego telefonu. Dzięki temu, że została specjalnie dedykowana dla iPhone’a 6 i 6S leży idealnie a przy tym nie blokuje dostępu do przycisków i wtyczek. Ten model posiada srebrną ramkę oraz przeźroczysty tył. Dzięki temu telefon prezentuje się jeszcze lepiej. Mało tego, montaż ramki nie jest kłopotliwy, dzięki dodatkowi plastiku w odpowiednich miejscach ramka jest elastyczna i łatwo się nakłada. Nieco podniesione ranty ramki od strony wyświetlacza dodatkowo chronią go przed porysowaniem, jak i zapewniają dodatkową ochronę podczas upadku. Cena? Zaledwie 15,77zł. Zobacz w sklepie.

Zobacz film:

 

Ramka na telefon  – bumper aluminiowy

1-600pix

Wyjątkowe aluminiowe etui dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu. Prócz wyjątkowego designu  i kolorystyki ten model w kwestiach technologicznych nie różni się od wyżej wymienionego modelu posiadającego srebrną ramkę oraz przezroczysty tył. Bo po co zmieniać coś, co w zasadzie jest perfekcyjne? Cena tego wyjątkowego etui to mniej niż 30 zł! To niewiele biorąc pod uwagę, że prócz ochrony naszego urządzenia otrzymujemy również wspaniały wygląd naszego iPhone’a. Zobacz w sklepie. 

Niezależnie od tego, które etui się wybierze warto pamiętać o tym, żeby wybrać produkt znanej marki – takiej jak przykładowo Bumper. Tylko takie produkty zapewnią naszemu urządzeniu odpowiedni stopień ochrony a nam spokój.

Wszystkie etui na IPHONE 6 6S 4.7  sklepie Vegacom.eu.