Koty to obecnie jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych na świecie. Wielbiciele kotów mogą mieć je na swoim etui do smartfona.

Współczesny kot domowy wywodzi się prawdopodobnie od kota nubijskiego i udomowiony został 4000–3700 p.n.e. Chociaż w kwestii daty udomowienia kota jest wiele rozbieżności. Niektórzy badacze przenoszą ją znacznie wcześniej, nawet do ok. 7000 lat p.n.e. Obecnie wielbicieli kotów jest prawdopodobnie tyle samo co psów, ale…

Posiadanie kota w niczym nie przypomina wychowywania psa. Koty nie aportują, nie przybiegają na zawołanie i nie merdają ogonem, kiedy ich pan zjawi się w domu. W nosie mają polecenia opiekuna (stosują się do nich selektywnie) i lubią chadzać własnymi drogami. Tym, co urzeka w kotach, jest ich niezależność i swoboda. Być może dlatego na posiadanie kota decydują się osoby o specyficznym charakterze. Tacy, którzy cenią asertywność swoich pupili i są zauroczeni drapieżną dziką naturą i… kocimi oczami.

Kolekcja etui z kotami

Dla wszystkich z was, którzy nie mogą się oprzeć się niezwykłej urodzie tych zwierząt,  przygotowaliśmy wraz z Kreatui.pl kolekcję etui do smartfonów z niepowtarzalnymi zdjęciami kotów. Z pewnością przypadną do gustu każdemu właścicielowi i miłośnikowi tych domowych drapiezników. Nadruki są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie. Wykonane zostały na  cienkim etui o grubości 0, 33 mm, z transparentnymi bokami.

Etui ze zdjęciami kotów.

Etui ze zdjęciami kotów. Od lewej modele nr 150, 151, 152, 153, 154 oraz 155.

Dostępne są etui do wielu modeli telefonów. Każde etui zostało dokładnie dopasowane do konkretnego modelu smartfona. Posiada wszystkie porty i otwory umożliwiające komfortowe korzystanie z telefonu.

Etui ze zdjęciami kotów nie tylko znakomicie zabezpieczy telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami obudowy. Nada również smartfonowi unikalny design, dzięki któremu wyróżnisz się z tłumu. Dzięki wysokiej jakości wykonania etui będzie wam służyło przez długi czas.

 

Etui dostępne są na  profilu Kreatui na Allegro.